POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Od 4. 5. 2020 je uvedena v provoz Recepce Pavilonu pro matku a dítě (budova G, vlevo při vstupu do budovy). Bude sloužit Dětskému a Gynekologicko-porodnickému oddělení.

Provozní doba:
pondělí–tek  7.00–15.30 (přestávka 12.00–12.30)
Tel. č.: +420 485 312 390

Na tel. čísle lze objednávat:

Dětské oddělení:
– objednávat děti k operačním výkonům
– získat informace o odborných poradnách

Gyn.-por. oddělení:
– objednávat na screeningová vyšetření v těhotenství
– na 3D/4D ultrazvuková vyšetření
– zápis k porodu (Zápis probíhá v porodnické ambulanci od 32. týdne těhotenství po předchozím telefonickém objednání)