Návštěvy pacientů v nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou možné, pokud návštěva splní jednu z následujících podmínek:
  • doloží negativní RT-PCR nebo POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 48 hodin
  • doloží, že v době ne delší než  180 dnů přede dnem návštěvy prodělala onemocnění covid-19
  • aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní

Návštěva musí mít po celou dobu nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), u dětí od 3 do 15  let věku postačí chirurgická rouška.

Od 4. 5. 2020 je uvedena v provoz Recepce Pavilonu pro matku a dítě (budova G, vlevo při vstupu do budovy). Bude sloužit Dětskému a Gynekologicko-porodnickému oddělení.

Provozní doba:
pondělí–tek  7.00–15.30 (přestávka 12.00–12.30)
Tel. č.: +420 485 312 390

Na tel. čísle lze objednávat:

Dětské oddělení:
– objednávat děti k operačním výkonům
– získat informace o odborných poradnách

Gyn.-por. oddělení:
– objednávat na screeningová vyšetření v těhotenství
– na 3D/4D ultrazvuková vyšetření
– zápis k porodu (Zápis probíhá v porodnické ambulanci od 32. týdne těhotenství po předchozím telefonickém objednání)