POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
tek 18. 12. jsme se na základě svolení přednosty MUDr. Nedvídka a paní primářky MUDr. Mikulecké vydali na oddělení následné péče v Liberci, abychom předali drobné dárky ke zpestření doby adventní. Kdo? Jolana Strnadová, Václava Fotrová a Filip Susa ze Střediska podpůrné péče KNL. Cukroví napekla naše úžasná kolegyně, o přáníčka se postaraly děti s rodiči z FB skupiny Dobrovolníci pomáhají v Libereckém kraji a pozornosti z keramiky pro radost vyrobily děti z naší dětské psychiatrie.
Setkání s pacienty bylo milé, dojemné. Maličkosti všechny potěšily. Naše trojice obešla všechny pacienty a doufáme, že měli radost a tak dobrý pocit jako my. Všichni chtějí pod stromečkem najít zdraví a být s blízkými.

Předání drobných dárečků souběžně probíhalo také v turnovském a frýdlantském oddělení následné péče.