POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Společnosti Hartmann moc děkujeme za 200 dárkových balíčků s občerstvením a drobnými kosmetickými výrobky pro naše zdravotníky v první linii. Další velké poděkování patří libereckým kavárnám Mikyna, Bez konceptu a bistru Omam za sladké povzbuzení a rodinné firmě Hatašů z Jablonce jsme vděčni za 100 párů skládacích omyvatelných přezůvek Flix Flox, které využijeme pro naše pacienty.

Opravdu si vážíme toho, že nám pomáháte ❤️ Ještě jednou velké DÍKY!