Na základě jednání Krajské epidemiologické komise Libereckého kraje jsou od 15. 8. 2020 opět POVOLENY NÁVŠTĚVY ve všech nemocnicích KNL, a. s. – v Liberci, Turnově i ve Frýdlantě. Nadále platí povinné nošení roušek v nemocnicích a důkladná dezinfekce rukou.

Společnosti Hartmann moc děkujeme za 200 dárkových balíčků s občerstvením a drobnými kosmetickými výrobky pro naše zdravotníky v první linii. Další velké poděkování patří libereckým kavárnám Mikyna, Bez konceptu a bistru Omam za sladké povzbuzení a rodinné firmě Hatašů z Jablonce jsme vděčni za 100 párů skládacích omyvatelných přezůvek Flix Flox, které využijeme pro naše pacienty.

Opravdu si vážíme toho, že nám pomáháte ❤️ Ještě jednou velké DÍKY!