POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V pátek 8. ledna jsme slavnostně otevřeli zmodernizovanou a kompletně zrekonstruovanou budovu „E“, která bude (stejně jako budova „I“) sloužit novému CENTRU PSYCHIATRIE. Toto lůžkové zařízení, jediné svého druhu v Libereckém kraji, přijme své první pacienty již v pondělí 11. ledna.