POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Paní Jaroslava Šmolcnopová včera oslavila na oddělení následné péče v Jablonném v Podještědí 80 let. Kytička, přání a koláčky, které personál rozdá na přání oslavenkyně pacientům, to je pozornost od vedení nemocnice. Paní Jaruška vyprávěla o svém netradičním povolání litografky a jejím koníčku – šití a o ostatních domácích pracích. Včerejší den je v Jablonném výjimečný tímto výročím, ale i tím, že pacienti dostali nová polohovací lůžka. Naše oslavenkyně si ho pochvalovala.

Paní Jarušce přejeme všechno nejlepší.