POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dne 31. 3. paní Květoslava Stiborová oslavila své devadesátiny na Oddělení následné péče v Jablonném v Podještědí.

Kytice tulipánů, přání a zákusky oslavenkyni potěšili. Role gratulantů se ujal primář MUDr. Dušan Astl, vrchní sestra Irena Ginzelová a manažerka komunikace Mgr. Jolana Strnadová. S paní Květou jsme povídali o jaru, její rodině, kterou čeká o víkendu. Vzpomínala na manžela, zahradničení i na to jak se vyučila kadeřnicí. Oslavenkyně nešetřila chválou na personál oddělení.

Po obědě zaměstnanci oddělení rozdělili zákusky pacientům, aby tak symbolicky mohli narozeniny paní Květy oslavit. Přejeme hodně hezkých dní.

902 upr