ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Dne 31. 3. paní Květoslava Stiborová oslavila své devadesátiny na Oddělení následné péče v Jablonném v Podještědí.

Kytice tulipánů, přání a zákusky oslavenkyni potěšili. Role gratulantů se ujal primář MUDr. Dušan Astl, vrchní sestra Irena Ginzelová a manažerka komunikace Mgr. Jolana Strnadová. S paní Květou jsme povídali o jaru, její rodině, kterou čeká o víkendu. Vzpomínala na manžela, zahradničení i na to jak se vyučila kadeřnicí. Oslavenkyně nešetřila chválou na personál oddělení.

Po obědě zaměstnanci oddělení rozdělili zákusky pacientům, aby tak symbolicky mohli narozeniny paní Květy oslavit. Přejeme hodně hezkých dní.

902 upr