Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Dne 31. 3. paní Květoslava Stiborová oslavila své devadesátiny na Oddělení následné péče v Jablonném v Podještědí.

Kytice tulipánů, přání a zákusky oslavenkyni potěšili. Role gratulantů se ujal primář MUDr. Dušan Astl, vrchní sestra Irena Ginzelová a manažerka komunikace Mgr. Jolana Strnadová. S paní Květou jsme povídali o jaru, její rodině, kterou čeká o víkendu. Vzpomínala na manžela, zahradničení i na to jak se vyučila kadeřnicí. Oslavenkyně nešetřila chválou na personál oddělení.

Po obědě zaměstnanci oddělení rozdělili zákusky pacientům, aby tak symbolicky mohli narozeniny paní Květy oslavit. Přejeme hodně hezkých dní.

902 upr