Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

V souvislosti s informací MZ ČR o očkování druhou posilovací dávkou proti Covid-19 si vás dovolujeme informovat, že očkování čtvrtou dávkou spustíme v očkovacím centru KNL v polovině srpna 2022.
Do té doby je možné se očkovat bez registrace na vybraných místech, která naleznete na ockoreport.uzis.cz.
Děkujeme za pochopení.