Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu
Koncem června získalo 14 osobností záslužnou medaili IZS Libereckého kraje II. stupně. Obdrželi ji jednotlivci, kteří se významnou měrou podíleli na zvládnutí epidemie COVID-19 v kraji. Oceněné nominovali členové Bezpečnostní rady LB kraje a zástupci neziskových a dobrovolnických organizací regionu.
Jsme rádi, že dvě z oceněných osobností jsou i z naší nemocnice. Jedná se o vrchní sestru infekčního oddělení KNL, paní Věru Morávkovou, která v naší nemocnici pracuje již od roku 1986 a MUDr. Vladimíra Kracíka, primáře oddělení klinické mikrobiologie a imunologie, jenž pracuje v KNL již od roku 1987 a oddělení klinické mikrobiologie vede od roku 1995.
Děkujeme a gratulujeme!