POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Koncem června získalo 14 osobností záslužnou medaili IZS Libereckého kraje II. stupně. Obdrželi ji jednotlivci, kteří se významnou měrou podíleli na zvládnutí epidemie COVID-19 v kraji. Oceněné nominovali členové Bezpečnostní rady LB kraje a zástupci neziskových a dobrovolnických organizací regionu.
Jsme rádi, že dvě z oceněných osobností jsou i z naší nemocnice. Jedná se o vrchní sestru infekčního oddělení KNL, paní Věru Morávkovou, která v naší nemocnici pracuje již od roku 1986 a MUDr. Vladimíra Kracíka, primáře oddělení klinické mikrobiologie a imunologie, jenž pracuje v KNL již od roku 1987 a oddělení klinické mikrobiologie vede od roku 1995.
Děkujeme a gratulujeme!