Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Koncem června získalo 14 osobností záslužnou medaili IZS Libereckého kraje II. stupně. Obdrželi ji jednotlivci, kteří se významnou měrou podíleli na zvládnutí epidemie COVID-19 v kraji. Oceněné nominovali členové Bezpečnostní rady LB kraje a zástupci neziskových a dobrovolnických organizací regionu.
Jsme rádi, že dvě z oceněných osobností jsou i z naší nemocnice. Jedná se o vrchní sestru infekčního oddělení KNL, paní Věru Morávkovou, která v naší nemocnici pracuje již od roku 1986 a MUDr. Vladimíra Kracíka, primáře oddělení klinické mikrobiologie a imunologie, jenž pracuje v KNL již od roku 1987 a oddělení klinické mikrobiologie vede od roku 1995.
Děkujeme a gratulujeme!