ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.
Koncem června získalo 14 osobností záslužnou medaili IZS Libereckého kraje II. stupně. Obdrželi ji jednotlivci, kteří se významnou měrou podíleli na zvládnutí epidemie COVID-19 v kraji. Oceněné nominovali členové Bezpečnostní rady LB kraje a zástupci neziskových a dobrovolnických organizací regionu.
Jsme rádi, že dvě z oceněných osobností jsou i z naší nemocnice. Jedná se o vrchní sestru infekčního oddělení KNL, paní Věru Morávkovou, která v naší nemocnici pracuje již od roku 1986 a MUDr. Vladimíra Kracíka, primáře oddělení klinické mikrobiologie a imunologie, jenž pracuje v KNL již od roku 1987 a oddělení klinické mikrobiologie vede od roku 1995.
Děkujeme a gratulujeme!