POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V rámci projektu vězeňské služby Darujeme krev přišlo na naše Transfuzní oddělení KNL darovat krev dvacet příslušníků a zaměstnanců Vězeňské Služby ČR z Věznice Rýnovice a Věznice Stráž pod Ralskem. Většina dárců z tohoto skupinového odběru byli prvodárci, které je pro nás poměrně těžké oslovit.

Další společné odběry krve se uskuteční za týden, kdy odběry krve dorazí zástupci Vazební věznice Liberec. Moc děkujeme za vaši ochotu, čas a hlavně, za vaši krev.

Pokud i vy darujete krev či o darování uvažujete, připojte se do naší facebookové skupiny Transfuzní oddělení KNL a buďte vždy včas informováni o všem, co připravujeme a potřebujeme.