Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

V rámci projektu vězeňské služby Darujeme krev přišlo na naše Transfuzní oddělení KNL darovat krev dvacet příslušníků a zaměstnanců Vězeňské Služby ČR z Věznice Rýnovice a Věznice Stráž pod Ralskem. Většina dárců z tohoto skupinového odběru byli prvodárci, které je pro nás poměrně těžké oslovit.

Další společné odběry krve se uskuteční za týden, kdy odběry krve dorazí zástupci Vazební věznice Liberec. Moc děkujeme za vaši ochotu, čas a hlavně, za vaši krev.

Pokud i vy darujete krev či o darování uvažujete, připojte se do naší facebookové skupiny Transfuzní oddělení KNL a buďte vždy včas informováni o všem, co připravujeme a potřebujeme.