ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

V rámci projektu vězeňské služby Darujeme krev přišlo na naše Transfuzní oddělení KNL darovat krev dvacet příslušníků a zaměstnanců Vězeňské Služby ČR z Věznice Rýnovice a Věznice Stráž pod Ralskem. Většina dárců z tohoto skupinového odběru byli prvodárci, které je pro nás poměrně těžké oslovit.

Další společné odběry krve se uskuteční za týden, kdy odběry krve dorazí zástupci Vazební věznice Liberec. Moc děkujeme za vaši ochotu, čas a hlavně, za vaši krev.

Pokud i vy darujete krev či o darování uvažujete, připojte se do naší facebookové skupiny Transfuzní oddělení KNL a buďte vždy včas informováni o všem, co připravujeme a potřebujeme.