POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Během své cesty po Liberecký kraj zavítala Eva Drahošová v pátek 19. 1. v odpoledních hodinách i do Krajské nemocnice Liberec. Krátce besedovala se zaměstnanci nemocnice, generálním ředitelem MUDr. Richardem Lukášem, Ph.D. a hejtmanem Bc. Martinem Půtou. Poté společně navštívili nemocniční heliport, jehož stavbu Richard Lukáš pomohl prosadit.