Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Během své cesty po Liberecký kraj zavítala Eva Drahošová v pátek 19. 1. v odpoledních hodinách i do Krajské nemocnice Liberec. Krátce besedovala se zaměstnanci nemocnice, generálním ředitelem MUDr. Richardem Lukášem, Ph.D. a hejtmanem Bc. Martinem Půtou. Poté společně navštívili nemocniční heliport, jehož stavbu Richard Lukáš pomohl prosadit.