POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Zástupci Krajské nemocnice Liberec a Libereckého kraje se dnes v Praze na MZ ČR setkali s panem ministrem Blatným, kterému prezentovali projekt modernizace liberecké nemocnice a výstavby Centra urgentní medicíny. Na projekt Modernizace KNL již naše nemocnice získala stavební povolení a v tuto chvíli připravuje výběrové řízení na dodavatele stavby. Schůzky se zúčastnil ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš a za řídící výbor projektu Modernizace KNL, a. s. pak profesor Petr Moss a profesor Zdeněk Kůs. Kraj reprezentoval hejtman Martin Půta.