POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Minigalerie U Vyhlídky je nemocniční prostor, v němž Dobromysl – Dobrovolnické centrum Krajské nemocnice Liberec, a. s. pořádá pravidelně výstavy. Nachází se na 7. patře pavilonu B před prosklenými balkonovými dveřmi. Cílem výstav je zpříjemnit čekání ambulantním pacientům neurologie, případně nabídnout estetický zážitek dalším zájemcům o výtvarné umění.

Během srpna a září budou vystavena díla Stanislavy Matulové a Věry Vaňkové. Jedná se o přírodní motivy, lesní či luční zátiší a krajinářské kompozice.

Z okna budovy se návštěvníkovi naskýtá pěkný panoramatický výhled na centrum města Liberce s jeho nejvýznamnějšími dominantami a na severozápadní část Ještědského hřbetu.