ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Minigalerie U Vyhlídky je nemocniční prostor, v němž Dobromysl – Dobrovolnické centrum Krajské nemocnice Liberec, a. s. pořádá pravidelně výstavy. Nachází se na 7. patře pavilonu B před prosklenými balkonovými dveřmi. Cílem výstav je zpříjemnit čekání ambulantním pacientům neurologie, případně nabídnout estetický zážitek dalším zájemcům o výtvarné umění.

Během srpna a září budou vystavena díla Stanislavy Matulové a Věry Vaňkové. Jedná se o přírodní motivy, lesní či luční zátiší a krajinářské kompozice.

Z okna budovy se návštěvníkovi naskýtá pěkný panoramatický výhled na centrum města Liberce s jeho nejvýznamnějšími dominantami a na severozápadní část Ještědského hřbetu.