ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

V 7. patře se v prostorech Neurocentra ve včerejším odpoledni zahájila instalace nové výstavy obrazů – tentokrát výtvarnice a pedagožky Ingrid Kostřicové. Nápad zřízení minigalerie s příznačným názvem „U vyhlídky“ (protože je zde krásný výhled na celý Liberec 🙂 ) přišel z našeho dobrovolnického centra KNL Dobromysl za finanční i duševní podpory NADACE PRECIOSA.

Ingrid Kostřicová žije 32 let v Liberci. Studovala zde střední průmyslovou školu textilní, 13 let se tomuto oboru věnovala. V roce 2002 změnila svoji profesi z průmyslového designéra na výtvarného pedagoga a v současné době učí již 17. rokem výtvarný obor v Základní umělecké škole v Jablonci n/N. Výtvarné tvoření ji provází celým životem, jak profesně, tak osobně. Jejím osobním vyznáním jsou následující slova „Výtvarná tvorba je pro mně nejen způsob relaxace, ale i cesta k sebepoznání, protože osobní pravdivost je jednou ze základních podmínek tvorby.“