POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Další výstavu výtvarných děl nainstalovanou v čekacích prostorách před neurologickou ambulancí na 7. patře pavilonu B mohou hospitalizovaní a ambulantní pacienti neurocentra KNL, případně jejich návštěvy, zhlédnout v průběhu měsíců února a března 2018.

Obrazy jsou dílem žáků výtvarného oboru ZUŠ Liberec třídy paní učitelky Markéty Klimešové. Jsou nakresleny technikou inverzní kresby, což je jedna z mnoha kreslířských technik, při níž je obraz vytvářen světlou barvou na tmavém podkladě. Tímto postupem dosahuje umělec u zobrazovaného objektu, figury, tváře či scény mnohem výraznější plasticity.