Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

Další výstavu výtvarných děl nainstalovanou v čekacích prostorách před neurologickou ambulancí na 7. patře pavilonu B mohou hospitalizovaní a ambulantní pacienti neurocentra KNL, případně jejich návštěvy, zhlédnout v průběhu měsíců února a března 2018.

Obrazy jsou dílem žáků výtvarného oboru ZUŠ Liberec třídy paní učitelky Markéty Klimešové. Jsou nakresleny technikou inverzní kresby, což je jedna z mnoha kreslířských technik, při níž je obraz vytvářen světlou barvou na tmavém podkladě. Tímto postupem dosahuje umělec u zobrazovaného objektu, figury, tváře či scény mnohem výraznější plasticity.