Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

! POZOR ! Přestože tato změna byla naplánována až na konec března, UKONČUJEME již DNES OČKOVÁNÍ proti covid-19 v Očkovacím centru v budově D Krajského úřadu Libereckého kraje, U Jezu.
Ve čtvrtek 3. 3. a v pátek 4. 3. neočkujeme a všechny, kteří měli termíny na tyto dny obvoláváme. Od pondělí 7. 3. pak bude očkování nově probíhat v prostorách Krajské nemocnice Liberec, a to v budově H (pod heliportem).
O podrobnostech vás budeme informovat.
Očkovací centrum na Kraji bude nově sloužit k přijímání uprchlíků z Ukrajiny a situace posledních dnů a hodin nás donutila k rychlým změnám.
Děkujeme za pochopení.