Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

14. června jsme si připomněli Světový den dárcovství. Každý z nás může pomoci a stát se dárcem krve nebo alespoň myšlenku dárcovství krve šířit mezi své příbuzné, kamarády, spolupracovníky.

Také liberečtí vojáci a „vojandy“ z  31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany v Liberci dle svých slov rádi pomáhají a tak se dvanáct z nich rozhodlo minulý i tento týden rozšířit řady dárců na našem transfuzním oddělení.

Pokud se třeba i vy pro darování krve rozhodnete, najdete všechny potřebné informace na na tomto odkazu anebo v naší skupině Transfuzní oddělení KNL.

Všem dárcům moc děkujeme!