POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

14. června jsme si připomněli Světový den dárcovství. Každý z nás může pomoci a stát se dárcem krve nebo alespoň myšlenku dárcovství krve šířit mezi své příbuzné, kamarády, spolupracovníky.

Také liberečtí vojáci a „vojandy“ z  31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany v Liberci dle svých slov rádi pomáhají a tak se dvanáct z nich rozhodlo minulý i tento týden rozšířit řady dárců na našem transfuzním oddělení.

Pokud se třeba i vy pro darování krve rozhodnete, najdete všechny potřebné informace na na tomto odkazu anebo v naší skupině Transfuzní oddělení KNL.

Všem dárcům moc děkujeme!