Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Dnes v 10 hodin dopoledne byly slavnostně otevřeny nové prostory druhé magnetické rezonance za přítomnosti hejtmana Libereckého kraje Martina Půty, náměstka hejtmana Přemysla Sobotky, generálního ředitele KNL Richarda Lukáše a přednosty nového Centra zobrazovacích metod Ladislava Endrycha.