POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dnes v 10 hodin dopoledne byly slavnostně otevřeny nové prostory druhé magnetické rezonance za přítomnosti hejtmana Libereckého kraje Martina Půty, náměstka hejtmana Přemysla Sobotky, generálního ředitele KNL Richarda Lukáše a přednosty nového Centra zobrazovacích metod Ladislava Endrycha.