POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu (přítomnost třetí osoby je povolena za podmínek uvedených zde) a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

1) Dočasné vyřazení dárců, kteří prodělali infekci SARS-CoV-2:

• Darovat můžete za 14 dnů po ukončení izolace.

2) Dočasné vyřazení dárců s rizikovým kontaktem nebo cestovatelskou anamnézou:

• Osoby v karanténě nebo s jiným omezením mohou darovat po ukončení karantény.
  • Pobyt mimo ČR: podle aktuální epidemiologické situace a „semaforu“ na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR: zelená bez blokace, oranžová 14 dnů, červená 28 dnů.

V případě nejasností nás kontaktujte.

Děkujeme za pochopení.