POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

28. února proběhla v prostorech KNL tradiční konference Neurocentra KNL, a.s. u příležitosti již osmi let činnosti Centra vysoce specializované cerebrovaskulární péče. Odborná sdělení nejen z oblasti neurologie a neurochirurgie, ale i z jiných oborů – rehabilitace, psychiatrie, Zdravotnické záchranné služby, aj. si vyslechlo zhruba 130 posluchačů. Vedoucí iktové jednotky KNL, a.s. MUDr. Lubomír Jurák, Ph.D. zde představil nové – platinové ocenění Angels Award od společnosti European Stroke Organization. Zlaté (nižší) ocenění KNL získalo v loňském roce.

Děkujeme sponzorům a vystavovatelům: Mobymedia CZ s.r.o. / HARTMANN – RICO a.s. / Soral & Hanzlik s.r.o. / DMA PRAHA s.r.o.