Nemocnice Turnov
485 311 111 Informační linka

Krajská nemocnice Liberec, a.s. představuje na půdě Technické univerzity v Liberci pro širokou veřejnost soutěžní návrhy z architektonické soutěže o návrh na modernizaci KNL. Soutěž o návrh pořádala nemocnice jako první krok v rámci první etapy své modernizace. Třináct soutěžních návrhů hodnotilo devět porotců, kteří si k posouzení navíc přizvali celé spektrum odborníků od památkové péče přes provoz a technologie všech dotčených oddělení po rozpočet.

Vernisáž proběhla 14. března ve 13 hodin v budově G Technické univerzity Liberec a potrvá do pátku 24. března.

Od pondělí 27. března až do pátku 7. dubna pak budou soutěžní návrhy vystavené v nákupním centru Plaza Liberec.