ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Včera se ve venkovním atriu ONP uskutečnil nádherný klavírní koncert Roberta Ference, a to v rámci akce Pomáhejme uměním Jany Pokorné. Přítomni byli zaměstnanci KNL a někteří pacienti ONP, i když většina z nich naslouchala hudbě otevřenými okny ze svých lůžek.

Robert Ferenc je talentovaný klavírista, který se v našem regionu stal slavným především v době nouzového koronavirového stavu, kdy hrál na sídlišti v Liberci ze svého balkonu sousedům. V roce 2017 se umístil jako čtvrtý v soutěži Pianista roku.

Děkujeme za krásný zážitek! 😘

Pozn.: Abychom předešli zbytečným komentářům, upozorňujeme, že návštěvy jsou v KNL nadále zakázány a tato akce pro rozptýlení pacientů se konala venku a bez přítomnosti veřejnosti.