Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Včera se ve venkovním atriu ONP uskutečnil nádherný klavírní koncert Roberta Ference, a to v rámci akce Pomáhejme uměním Jany Pokorné. Přítomni byli zaměstnanci KNL a někteří pacienti ONP, i když většina z nich naslouchala hudbě otevřenými okny ze svých lůžek.

Robert Ferenc je talentovaný klavírista, který se v našem regionu stal slavným především v době nouzového koronavirového stavu, kdy hrál na sídlišti v Liberci ze svého balkonu sousedům. V roce 2017 se umístil jako čtvrtý v soutěži Pianista roku.

Děkujeme za krásný zážitek! 😘

Pozn.: Abychom předešli zbytečným komentářům, upozorňujeme, že návštěvy jsou v KNL nadále zakázány a tato akce pro rozptýlení pacientů se konala venku a bez přítomnosti veřejnosti.