POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Včera se ve venkovním atriu ONP uskutečnil nádherný klavírní koncert Roberta Ference, a to v rámci akce Pomáhejme uměním Jany Pokorné. Přítomni byli zaměstnanci KNL a někteří pacienti ONP, i když většina z nich naslouchala hudbě otevřenými okny ze svých lůžek.

Robert Ferenc je talentovaný klavírista, který se v našem regionu stal slavným především v době nouzového koronavirového stavu, kdy hrál na sídlišti v Liberci ze svého balkonu sousedům. V roce 2017 se umístil jako čtvrtý v soutěži Pianista roku.

Děkujeme za krásný zážitek! 😘

Pozn.: Abychom předešli zbytečným komentářům, upozorňujeme, že návštěvy jsou v KNL nadále zakázány a tato akce pro rozptýlení pacientů se konala venku a bez přítomnosti veřejnosti.