Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Děkujeme společnosti Drylock Technologies z Hrádku nad Nisou za další týden skvělé kávy pro naše zdravotníky. Pojízdná kavárna Decentruck umístěná pod libereckým heliportem nabízí zdarma kávu, což by ale nebylo možné bez finanční pomoci. Chlapíci z Paralelní Polis tu totiž připraví 800 káviček denně a právě Drylock nyní přispívá částkou 25.000 Kč na provoz v prostorách nemocnice.
Moc děkujeme za podporu.