POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu (přítomnost třetí osoby je povolena za podmínek uvedených zde) a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Děkujeme společnosti Drylock Technologies z Hrádku nad Nisou za další týden skvělé kávy pro naše zdravotníky. Pojízdná kavárna Decentruck umístěná pod libereckým heliportem nabízí zdarma kávu, což by ale nebylo možné bez finanční pomoci. Chlapíci z Paralelní Polis tu totiž připraví 800 káviček denně a právě Drylock nyní přispívá částkou 25.000 Kč na provoz v prostorách nemocnice.
Moc děkujeme za podporu.