Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Vážení dárci a dárkyně,

omezení volného pohybu osob mezi okresy se netýká dárců krve nebo plazmy na cestě darovat (pro opakované dárce i prvodárce). Darovat krev nebo plazmu je přes veškerá epidemiologická opatření nadále žádoucí.

Doporučujeme vám proto na cestu k nám sepsat a podepsat zaškrtnutý formulář (zaškrtněte políčko cesta do zdravotnických zařízení) nebo čestné prohlášení. Vzory viz na https://okresy.mvcr.cz/.

Děkujeme za pochopení a Vaši ochotu pomáhat ostatním i v této nelehké době. Těšíme se na Vás.

Budete-li mít dotazy, kontaktujte nás na tel č. 800 100 091 nebo emailem: transfuzni@nemlib.cz .