Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Liberecký prodejce vozů Hyundai KB CAR Liberec, Mladá Boleslav nám dnes bezplatně zapůjčil vůz Hyundai Tucson. Klíčky od vozu, který bude naše nemocnice využívat až do konce června, převzal vedoucí dopravy Aleš Pěnička. Další nemocniční vůz nám pomůže zvládnout zvýšené nároky na dopravu lidí a materiálu v současné situaci. Děkujeme!