POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Liberecký prodejce vozů Hyundai KB CAR Liberec, Mladá Boleslav nám dnes bezplatně zapůjčil vůz Hyundai Tucson. Klíčky od vozu, který bude naše nemocnice využívat až do konce června, převzal vedoucí dopravy Aleš Pěnička. Další nemocniční vůz nám pomůže zvládnout zvýšené nároky na dopravu lidí a materiálu v současné situaci. Děkujeme!