POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Liberecký prodejce vozů Hyundai KB CAR Liberec, Mladá Boleslav nám dnes bezplatně zapůjčil vůz Hyundai Tucson. Klíčky od vozu, který bude naše nemocnice využívat až do konce června, převzal vedoucí dopravy Aleš Pěnička. Další nemocniční vůz nám pomůže zvládnout zvýšené nároky na dopravu lidí a materiálu v současné situaci. Děkujeme!