POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Chcete pomáhat, i když nejste z oboru zdravotnictví?
Pomoct může každý.

Potřebujeme také dobrovolníky – nezdravotníky. Můžete nám pomoci například s dezinfekcí výtahů, při doprovodu pacientů v areálu a nasměrování na danou ambulanci, upozorňovatí na základní hygienická pravidla – roušky, dezinfekce rukou, rozestupy, apod.

Společně najdeme optimální činnost vaší pomoci, která je zapotřebí.

V případě zájmu nás kontaktujte prosím na: dobrovolnik@nemlib.cz, tel.: +420 771 125 635.

Děkujeme Vám!