Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Chcete pomáhat, i když nejste z oboru zdravotnictví?
Pomoct může každý.

Potřebujeme také dobrovolníky – nezdravotníky. Můžete nám pomoci například s dezinfekcí výtahů, při doprovodu pacientů v areálu a nasměrování na danou ambulanci, upozorňování na základní hygienická pravidla – roušky, dezinfekce rukou, rozestupy, apod.

Společně najdeme optimální činnost vaší pomoci, která je zapotřebí.

V případě zájmu nás kontaktujte prosím na: dobrovolnik@nemlib.cz, tel.: +420 771 125 635.

Děkujeme Vám!