ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Dvě branky a dospělí s dětmi honící se za míčem. Obrázek pro nemocnici zcela netypický. Přesto se může takový pohled příležitostně naskytnout. Tentokrát díky fotbalovým fanouškům z liberecké firmy Valbek.

Již několik pořádá dobrovolnické centrum Dobromysl prázdninová fotbalová utkání mezi projektanty Valbeku a dětmi pobývajícími v nemocnici. Nadšení a štědrost firmy v této dobročinné věci se neomezuje pouze na odehrání zápasu. Členky doprovodného týmu Valbeku zajišťují pro účastníky občerstvení a po skončení utkání předávají dětem diplomy a dárky.

A výsledek zápasu? Na něm nezáleží. Důležitá je radost z pohybu.

Branku je nutno bedlivě střežit