POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dvě branky a dospělí s dětmi honící se za míčem. Obrázek pro nemocnici zcela netypický. Přesto se může takový pohled příležitostně naskytnout. Tentokrát díky fotbalovým fanouškům z liberecké firmy Valbek.

Již několik pořádá dobrovolnické centrum Dobromysl prázdninová fotbalová utkání mezi projektanty Valbeku a dětmi pobývajícími v nemocnici. Nadšení a štědrost firmy v této dobročinné věci se neomezuje pouze na odehrání zápasu. Členky doprovodného týmu Valbeku zajišťují pro účastníky občerstvení a po skončení utkání předávají dětem diplomy a dárky.

A výsledek zápasu? Na něm nezáleží. Důležitá je radost z pohybu.

Branku je nutno bedlivě střežit