ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Již šesté miminko zachránil za dobu své existence od roku 2008 liberecký babybox. Naposledy ve středu 21. srpna, kdy se v něm objevil zhruba čtyřměsíční chlapeček. Zaměstnanci Krajské nemocnice Liberec a.s. mu dali jméno Tomášek, podle předsedy Nadace Jistota Tomáše Doležala.

Liberecký babybox byl zřízen jako desáté zařízení svého druhu v České republice. V letošním roce jde již o druhé zachráněné miminko ve městě pod Ještědem, v červnu do něj kdosi odložil novorozené děvčátko, které dostalo jméno Barborka.