Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Ve čtvrtek 6. září bylo v Turnovské nemocnici rušno :o) V 10 hodin dopoledne proběhlo slavnostní otevření Lékárny nemocnice Turnov, která patří přímo pod Krajskou nemocnici Liberec. Nabídneme Vám v ní plný sortiment léků, žádné nebo velmi přívětivé doplatky a také široký sortiment zdravotnických potřeb.

V odpoledních hodinách, konkrétně od 13 h začal v areálu nemocnice u heliportu Den Zdraví určený pro veřejnost s nabitým doprovodným programem. Návštěvníci si mohli u připravených stánků např. nechat změřit tlak, využít desinfekci rukou, zkusit si resuscitaci, zacvičit si nebo si vyzkoušet vyrobit obří bubliny. Přítomní také v pravidelných intervalech absolvovali komentované prohlídky oddělení nemocnice v Turnově – a to Laboratoře, IBD Centrum, RTG a nový CT přístroj, Oddělení následné péče a nakonec Centrální operační sály. Velice nás těší mimořádný zájem o tuto příležitost.