POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Ve čtvrtek 6. září bylo v Turnovské nemocnici rušno :o) V 10 hodin dopoledne proběhlo slavnostní otevření Lékárny nemocnice Turnov, která patří přímo pod Krajskou nemocnici Liberec. Nabídneme Vám v ní plný sortiment léků, žádné nebo velmi přívětivé doplatky a také široký sortiment zdravotnických potřeb.

V odpoledních hodinách, konkrétně od 13 h začal v areálu nemocnice u heliportu Den Zdraví určený pro veřejnost s nabitým doprovodným programem. Návštěvníci si mohli u připravených stánků např. nechat změřit tlak, využít desinfekci rukou, zkusit si resuscitaci, zacvičit si nebo si vyzkoušet vyrobit obří bubliny. Přítomní také v pravidelných intervalech absolvovali komentované prohlídky oddělení nemocnice v Turnově – a to Laboratoře, IBD Centrum, RTG a nový CT přístroj, Oddělení následné péče a nakonec Centrální operační sály. Velice nás těší mimořádný zájem o tuto příležitost.