POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu (přítomnost třetí osoby je povolena za podmínek uvedených zde) a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Vážení dárci a dárkyně,

1) v případě, že budete očkováni proti onemocnění covid-19 způsobené virem SARS-CoV-2 mRNA vakcínou (Pfizer/BioNTech, Moderna), odložte odběr krve nebo plazmy o 7 dní po každé vakcinační dávce.

2) v případě, že budete očkováni proti onemocnění covid-19 způsobené virem SARS-CoV-2 vektorovou vakcínou (Astra Zeneca, Johnson&Johnson), odložte odběr krve nebo plazmy o 28 dní po každé vakcinační dávce.

Budete-li mít dotazy, kontaktujte nás na tel č. 800 100 091 nebo emailem: transfuzni@nemlib.cz .