ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Naše sestřičky z Domácí ošetřovatelské péče KNL, které pracují s pacienty doma po propuštění z nemocnice, předaly pozdravy a dárečky k MDŽ. Byly to balíčky s drobným slaným pečivem, které pro ně připravili v pátek 4. 3. 2020 pacienti Oddělení následné péče v Liberci s pomocí zaměstnankyň Střediska podpůrné péče KNL – Václavou Fotrovou a Jolanou Strnadovou. Bylo to pro ně milé překvapení k posezení u kafíčka…