POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Naše sestřičky z Domácí ošetřovatelské péče KNL, které pracují s pacienty doma po propuštění z nemocnice, předaly pozdravy a dárečky k MDŽ. Byly to balíčky s drobným slaným pečivem, které pro ně připravili v pátek 4. 3. 2020 pacienti Oddělení následné péče v Liberci s pomocí zaměstnankyň Střediska podpůrné péče KNL – Václavou Fotrovou a Jolanou Strnadovou. Bylo to pro ně milé překvapení k posezení u kafíčka…