Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Včera odpoledne do dobrovolnického centra Dobromysl dovezla paní Jindra rostlinné olejíčky na kůži pro sestřičky, které od začátku druhé vlny pečují o pacienty s Covid-19 a mají již podrážděnou kůži v obličeji od ochranných pomůcek. K pozornosti připojila i hezký dopis. Přes vrchní sestřičky posíláme na oddělení plicní, infekce, ARO.

Děkujeme Vám, že pomáháte!