22. 6. – KNL s okamžitou platností ZAKAZUJE návštěvy ve všech svých nemocnicích (Liberec, Turnov, Frýdlant) kvůli vzniku nového ohniska COVID-19 na Liberecku. Otec u porodu může být poté, co projde triáží na oddělení (bude mu změřena teplota a vyplní dotazník). Děkujeme Vám za pochopení.

Naše canis a felino terapeutka Petra Konečná se už od počátku „doby covidové“ schází 3x týdně s pacienty ONP v Liberci na kávu a povídání. Samozřejmě s sebou vždy přivede i nějakého čtyřnohého terapeuta🐕🐈. Pacienti se na setkání s ní vždy velmi těší, protože kromě drbání chlupáčů se tu vyprávějí příběhy ze života a také sdílejí smutky i radosti jednotlivých pacientů. Naše 94 letá pacientka to asi vystihla za všechny, když nám řekla: „Nikdy jsem netušila, že pobyt v nemocnici může být tak fajn a příjemný. Hned mám lepší celý den…“.
Jsme moc rádi za tato setkání, která dávají smysl ❤️