ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.
Naše canis a felino terapeutka Petra Konečná se už od počátku “doby covidové” schází 3x týdně s pacienty ONP v Liberci na kávu a povídání. Samozřejmě s sebou vždy přivede i nějakého čtyřnohého terapeuta🐕🐈. Pacienti se na setkání s ní vždy velmi těší, protože kromě drbání chlupáčů se tu vyprávějí příběhy ze života a také sdílejí smutky i radosti jednotlivých pacientů. Naše 94 letá pacientka to asi vystihla za všechny, když nám řekla: „Nikdy jsem netušila, že pobyt v nemocnici může být tak fajn a příjemný. Hned mám lepší celý den…“.
Jsme moc rádi za tato setkání, která dávají smysl ❤️