Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Naše canis a felino terapeutka Petra Konečná se už od počátku “doby covidové” schází 3x týdně s pacienty ONP v Liberci na kávu a povídání. Samozřejmě s sebou vždy přivede i nějakého čtyřnohého terapeuta🐕🐈. Pacienti se na setkání s ní vždy velmi těší, protože kromě drbání chlupáčů se tu vyprávějí příběhy ze života a také sdílejí smutky i radosti jednotlivých pacientů. Naše 94 letá pacientka to asi vystihla za všechny, když nám řekla: „Nikdy jsem netušila, že pobyt v nemocnici může být tak fajn a příjemný. Hned mám lepší celý den…“.
Jsme moc rádi za tato setkání, která dávají smysl ❤️