POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Naše canis a felino terapeutka Petra Konečná se už od počátku “doby covidové” schází 3x týdně s pacienty ONP v Liberci na kávu a povídání. Samozřejmě s sebou vždy přivede i nějakého čtyřnohého terapeuta🐕🐈. Pacienti se na setkání s ní vždy velmi těší, protože kromě drbání chlupáčů se tu vyprávějí příběhy ze života a také sdílejí smutky i radosti jednotlivých pacientů. Naše 94 letá pacientka to asi vystihla za všechny, když nám řekla: „Nikdy jsem netušila, že pobyt v nemocnici může být tak fajn a příjemný. Hned mám lepší celý den…“.
Jsme moc rádi za tato setkání, která dávají smysl ❤️