POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Ve včerejších dopoledních hodinách zavítalo na naše transfuzní oddělení osm hráčů HC Bílých Tygrů v doprovodu svého týmového lékaře a zaměstnance KNL MUDr. Romana Mizery, Ph.D., aby darovali krev :o) Moc děkujeme!

více info naleznete v článku zde