Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

I my se dnes bohužel musíme přidat s neradostnými zprávami. K dnešnímu dni leží v Krajské nemocnici Liberec 96 pacientů s onemocněním Covid-19 a vyhlídky do příštích týdnů nejsou příliš optimistické.
RUŠÍME proto s okamžitou platností všechny PLÁNOVANÉ OPERACE a UTLUMUJEME provoz našich AMBULANCÍ.
O všechny pacienty v nebezpečí života nebo s nutnou návštěvou ambulance se samozřejmě i nadále postaráme.
V tuto chvíli je Covid-19 pozitivními pacienty s nutností hospitalizace obsazeno již 11 našich oddělení! Zároveň počítáme s uvolňováním dalších kapacit pro Covid pacienty, kteří potřebují péči v nemocnici. Proto vás i nadále prosíme, dodržujte vládou nařízená opatření.
Děkujeme za pochopení, držte nám palce 💙