POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
I my se dnes bohužel musíme přidat s neradostnými zprávami. K dnešnímu dni leží v Krajské nemocnici Liberec 96 pacientů s onemocněním Covid-19 a vyhlídky do příštích týdnů nejsou příliš optimistické.
RUŠÍME proto s okamžitou platností všechny PLÁNOVANÉ OPERACE a UTLUMUJEME provoz našich AMBULANCÍ.
O všechny pacienty v nebezpečí života nebo s nutnou návštěvou ambulance se samozřejmě i nadále postaráme.
V tuto chvíli je Covid-19 pozitivními pacienty s nutností hospitalizace obsazeno již 11 našich oddělení! Zároveň počítáme s uvolňováním dalších kapacit pro Covid pacienty, kteří potřebují péči v nemocnici. Proto vás i nadále prosíme, dodržujte vládou nařízená opatření.
Děkujeme za pochopení, držte nám palce 💙