Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Akce

Pokud ještě nejste očkováni druhou dávkou vakcíny proti Covid-19 a chystáte se na ni v nejbližších dnech do libereckého očkovacího centra, máte nově možnost spojit příjemné s užitečným.

Bílí Tygři Liberec budou totiž od 16. 8. 2021 rozdávat  všem klientům objednaným na 2. dávku očkování voucher na vstupenku na zápas dle výběru, s platností do 31.10.2021

Voucherů bude k dispozici 10 000 ks.