POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Od 4.2. 2019 dochází na Oddělení klinické biochemie ke změně referenčních mezí metody TSH. Po dohodě
s lékaři bude nově referenční rozmezí TSH pro pacienty od věku 1 roku v rozsahu 0,4 – 4,0 mU/I.
Oznámení o úpravě referenčních mezí bude dočasně tištěno na výsledkových listech.
V případě dotazů se neváhejte obrátit na Ing. Pavlu Lukáškovou, tel. 485 312 167.

RNDr. Petr Matoušek, Ph.D.
primář Oddělení klinické biochemie