ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

V sobotu 14.03.2020 z důvodu plánované odstávky elektrické energie  bude příjem materiálu na budově OKMI N 11:00 – 16:00 hod.

Mimo uvedený časový interval nebude v laboratoři personál k dispozici.

V neděli 15.03.2020 zůstává provoz laboratoře a příjem materiálu běžně 07:30 – 15:00 hod.

Děkuji za pochopení

Z. Chvátalová, vrchní laborantka OKMI