POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V sobotu 14.03.2020 z důvodu plánované odstávky elektrické energie  bude příjem materiálu na budově OKMI N 11:00 – 16:00 hod.

Mimo uvedený časový interval nebude v laboratoři personál k dispozici.

V neděli 15.03.2020 zůstává provoz laboratoře a příjem materiálu běžně 07:30 – 15:00 hod.

Děkuji za pochopení

Z. Chvátalová, vrchní laborantka OKMI