Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Dnes po celý den probíhala v přednáškovém sále již 37. Severočeská transfuziologická konference pořádaná Transfuzním oddělením KNL, a.s. a Společnosti pro tranfuzní lékařství ČSL JEP. Přítomné přivítal generální ředitel MUDr. Richard Lukáš, PhD. a přednostka Centra laboratorní medicíny a primářka transfuzního oddělení MUDr. Renata Procházková, Ph.D.

Zde pár fotografií z akce: