POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
foto www.saldovo-divadlo.cz

Včera večer se v Divadle F. X. Šaldy konalo přestavení při příležitosti Mezinárodního dne sester. Do divadla, na komedii Mnoho povyku pro nic od W. Shakespeara, bylo pozváno na 350 sester z Liberce i z Turnova a věříme, že si představení užily.

Součástí večera bylo nejen originální přivítání generálním ředitelem KNL Richardem Lukášem, primátorem Liberce Jaroslavem Zámečníkem a starostou Turnova Tomášem Hockem, ale i poděkování sestrám, které pracují v nemocnici více než 40 let (foto v dolní části).