22. 6. – KNL s okamžitou platností ZAKAZUJE návštěvy ve všech svých nemocnicích (Liberec, Turnov, Frýdlant) kvůli vzniku nového ohniska COVID-19 na Liberecku. Otec u porodu může být poté, co projde triáží na oddělení (bude mu změřena teplota a vyplní dotazník). Děkujeme Vám za pochopení.

foto www.saldovo-divadlo.cz

Včera večer se v Divadle F. X. Šaldy konalo přestavení při příležitosti Mezinárodního dne sester. Do divadla, na komedii Mnoho povyku pro nic od W. Shakespeara, bylo pozváno na 350 sester z Liberce i z Turnova a věříme, že si představení užily.

Součástí večera bylo nejen originální přivítání generálním ředitelem KNL Richardem Lukášem, primátorem Liberce Jaroslavem Zámečníkem a starostou Turnova Tomášem Hockem, ale i poděkování sestrám, které pracují v nemocnici více než 40 let (foto v dolní části).