ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Koncertem Petra Koláře děkovala ve čtvrtek 21.2.2019 večer v Domě kultury Krajská nemocnice Liberec bezpříspěvkovým dárcům krve za jejich ochotu a obětavost pomáhat druhým. Slova díků zazněla od generálního ředitele KNL Richarda Lukáše, náměstka hejtmana pro rezort zdravotnictví Přemysla Sobotky a přednostky Centra laboratorní medicíny a primářky transfúzního oddělení Renaty Procházkové.

Koncert pro dárce krve se opravdu vydařil! Jsme rádi, že jsme i touto cestou mohli poděkovat všem přítomným dárcům krve za jejich ochotu opakovaně pomáhat druhým.

V Libereckém kraji je v současnosti na 5 000 registrovaných dárců, nicméně stále hledáme nové aktivní dárce. Více informací o možnosti darovat krev najdete na www.nemlib.cz/transfuzni-oddeleni/