Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Koncertem Petra Koláře děkovala ve čtvrtek 21.2.2019 večer v Domě kultury Krajská nemocnice Liberec bezpříspěvkovým dárcům krve za jejich ochotu a obětavost pomáhat druhým. Slova díků zazněla od generálního ředitele KNL Richarda Lukáše, náměstka hejtmana pro rezort zdravotnictví Přemysla Sobotky a přednostky Centra laboratorní medicíny a primářky transfúzního oddělení Renaty Procházkové.

Koncert pro dárce krve se opravdu vydařil! Jsme rádi, že jsme i touto cestou mohli poděkovat všem přítomným dárcům krve za jejich ochotu opakovaně pomáhat druhým.

V Libereckém kraji je v současnosti na 5 000 registrovaných dárců, nicméně stále hledáme nové aktivní dárce. Více informací o možnosti darovat krev najdete na www.nemlib.cz/transfuzni-oddeleni/