ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Vážené kolegyně, kolegové,
od 17.9.2018 dochází ke změně metodiky ve vyšetření 17-OH-progesteronu. Přecházíme z radioimunoanalytického stanovení na stanovení neradioaktivní imunochemické. Díky této změně bude možné stanovení provádět denně v rutinním provozu s dostupností výsledku do 8 hodin. Se změnou metodiky budou upraveny i referenční meze.

Případné dotazy zodpoví Mgr. Martin Zeman na lince 2596.