Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Srdečně Vás zveme na Den zdraví v areálu nemocnice Turnov od 13 hodin. Čeká na Vás bohatý doprovodný program, skupinové prohlídky oddělení nemocnice a nebude chybět ani občerstvení z našeho cateringu :o)

Můžete také v tento den získat dárkový poukaz nebo balíček v hodnotě 250 Kč v naší nové lékárně v nemocnici! více info

Den zdravi TU A2 plakat final