POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Srdečně Vás zveme na Den zdraví v areálu nemocnice Turnov od 13 hodin. Čeká na Vás bohatý doprovodný program, skupinové prohlídky oddělení nemocnice a nebude chybět ani občerstvení z našeho cateringu :o)

Můžete také v tento den získat dárkový poukaz nebo balíček v hodnotě 250 Kč v naší nové lékárně v nemocnici! více info

Den zdravi TU A2 plakat final