POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Srdečně Vás zveme na Den zdraví v areálu nemocnice Turnov od 13 hodin. Čeká na Vás bohatý doprovodný program, skupinové prohlídky oddělení nemocnice a nebude chybět ani občerstvení z našeho cateringu :o)

Můžete také v tento den získat dárkový poukaz nebo balíček v hodnotě 250 Kč v naší nové lékárně v nemocnici! více info

Den zdravi TU A2 plakat final