Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově a Frýdlantě. Z důvodu aktuálního nárůstu nemocnosti na libereckém Oddělení následné péče jsou zde až do odvolání zakázány návštěvy. Návštěvy na ostatních oddělení hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Srdečně zveme zaměstnance KNL, a.s. a jejich rodinné příslušníky na Den otevřených dveří oddělení ARO, který se koná:

v sobotu 10. 3. 2018 od 10 do 14 hodin v Jídelně KNL

Budete si moci prohlédnout a vyzkoušet přístrojovou techniku, nosítka, zvedák pro imobilní pacienty, vakuové fixační dlahy a matrace. Na jednom z mnoha stanovišť si také ověříte své vědomosti a dovednosti týkající se kardiopulmonální resuscitace a vyzkoušíte použití automatického externího defibrilátoru. Svá tajemství Vám také poodhalí anestezie ukázkou anesteziologického přístroje a krátkého videa.

Prohlédnete si také heliport a hyperbarickou komoru.

Na Vaši návštěvu se těší tým sester z ARO KNL, a.s.