POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Srdečně zveme zaměstnance KNL, a.s. a jejich rodinné příslušníky na Den otevřených dveří oddělení ARO, který se koná:

v sobotu 10. 3. 2018 od 10 do 14 hodin v Jídelně KNL

Budete si moci prohlédnout a vyzkoušet přístrojovou techniku, nosítka, zvedák pro imobilní pacienty, vakuové fixační dlahy a matrace. Na jednom z mnoha stanovišť si také ověříte své vědomosti a dovednosti týkající se kardiopulmonální resuscitace a vyzkoušíte použití automatického externího defibrilátoru. Svá tajemství Vám také poodhalí anestezie ukázkou anesteziologického přístroje a krátkého videa.

Prohlédnete si také heliport a hyperbarickou komoru.

Na Vaši návštěvu se těší tým sester z ARO KNL, a.s.