POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dárkyně, které přijdou na transfuzní oddělení tento pátek, můžou využít každoroční akci Daruj krev s Mary Kay. Na oddělení budou přítomné kosmetické poradkyně, které zpříjemní čekání na odběr především ženám, které na místě nalíčí.

Akce proběhne od 7 do 10 hodin.